Hemen Arayın
HAKKIMIZDA – Fikir Tez

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Her akademisyen öğrenciliğe has sıkıntıları, endişeleri ve yoksunlukları az çok bilmektedir. Bu aşamada öğrencilerimizin duyduğu endişelerin farkındayız. Tez desteği alacak potansiyel öğrencilerin; ‘Acaba doğru kişilerle mi çalışıyorum?’ ‘Ödevim ne durumda?’ ‘Zamanında yetişebilir mi?’ gibi sorularının farkında olup bütün sorularınıza en doğru ve etkili şekilde cevap vermeye çalışmaktayız.

Fikirtez Akademik Danışmanlık olarak bu alanda yıllardır süren iş gücü ve tecrübemizle size hizmet vermekteyiz. Akademik doygunluğu sadece portföy tabanlı olmayıp moderatör bakımından da bu yeterliliğe sahip kişilerce kurduğumuz grubumuzla birlikte uzun bir süredir bu sektörde etkinlik göstermekteyiz. Buradaki öncelikli amacımız mutlu öğrencileri mutlu yarınlar için hazırlamaktır.

Şuan elinizde sizin için çok önemli şeyler ifade eden bir çalışma olduğunun farkındayız. Bunu emanet edeceğiniz kişilerin de bu düşüncede olmasını bekleyeceksiniz. Çalışmanızın getirdiği sorumlulukların farkında olan akademik kadromuzla sağlıklı bir geleceğe yönelmeniz için var gücümüzle çalışmaktayız.

‘’www.fikirtez.com; en güçlü sermayenin insan olduğunun farkında olan bir tez destek platformudur.’’

×